راز برخورد شهاب سنگ قدیمی ترین پرندگان

راز: برخورد شهاب سنگ قدیمی ترین پرندگان آمریکا پرنده زندگی میلیون محققان برخورد انقراض

گت بلاگز اخبار بین الملل آمادگی رویارویی با حمله متجاوزان از جمله آمریکا را داریم / سوریه

سوریه تاکید کرد که جهت رویارویی با هرگونه حمله خارجی از جمله حمله از سوی آمریکا، آمادگی کامل دارد و می‌تواند از خود و شهروندانش دفاع کند.

آمادگی رویارویی با حمله متجاوزان از جمله آمریکا را داریم / سوریه

سوریه: آمادگی رویارویی با حمله متجاوزان از جمله آمریکا را داریم

عبارات مهم : سوریه

سوریه تاکید کرد که جهت رویارویی با هرگونه حمله خارجی از جمله حمله از سوی آمریکا، آمادگی کامل دارد و می تواند از خود و شهروندانش دفاع کند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ریاض حداد، سفیر سوریه در روسیه با اشاره به تهدیدات آمریکا مبنی بر حمله نظامی به سوریه گفت: ما خود را به طور کامل جهت هرگونه شرایطی که ممکن است سوریه با آن مواجه شود، آماده کرده ایم. ارتش ما و یگان های دفاع هوایی ما کاملا جهت رویارویی با حملات متجاوزان آماده اند و یقینا می توانند از حاکمیت ما بر سرزمین مان دفاع کنند و از کل ملت سوریه حمایت به عمل آورند.

آمادگی رویارویی با حمله متجاوزان از جمله آمریکا را داریم / سوریه

این دیپلمات ارشد سوری که یکی از صاحبنظران وزارت خارجه این کشور محسوب می شود، در بخش دیگر از سخنان خود گفت: بعضی شواهد از سوی گروه های تروریستی دیده شده است که به دنبال صحنه سازی یک حمله شیمیایی و نسبت دادن آن به ارتش سوریه هستند تا از آن طریق، اقداماتی علیه دولت قانونی سوریه را در پیش بگیرند همان گونه که ما پیش تر در منطقه خان شیخون شاهد آن بودیم و باعث شد آمریکایی ها با آن بهانه یک فرودگاه ما را نشانه قرار دهند.

او ادامه داد: تروریست ها به دنبال این اقدام هستند و ما هم در طرف برابر با شرکای روس خود همکاری می کنیم تا اینگونه دسیسه ها را نقش بر آب کنیم تا کار به آنجا نکشد.

سوریه تاکید کرد که جهت رویارویی با هرگونه حمله خارجی از جمله حمله از سوی آمریکا، آمادگی کامل دارد و می‌تواند از خود و شهروندانش دفاع کند.

پیش تر مقامات آمریکایی از جمله سفیر این کشور در شرکت ملل تاکید کرده بود اگر ثابت شود دولت سوریه دست به حمله شیمیایی علیه مخالفان خود زده، حمله نظامی علیه این کشور را مدنظر دارند.

واژه های کلیدی: سوریه | آمادگی | آمریکا | شیمیایی | آمریکایی | مقامات آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz